- Ajazz
- Ново
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White](https://xtreme.bg/i/115/115428_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-wh-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
Цена
€63 83 / 124 84 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Ajazz
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ-AK820-V2-PRO-WPS-SE-WH
РАЗМЕР: 75%
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжичноUSB
ТИП: ГеймърскаМеханичнаBluetoothWirelessAnti-GhostingМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Ajazz
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Mechanical
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: White Peach Switch
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: 1.6±0.2mm
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.3mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 40±2gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT double-shot keycaps
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 1000 Hz
БРОЙ КЛАВИШИ: 80
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 328 x 145 x 41 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Innovative Smart Display & Knob16M RGB Backlight AvailableWireless/Wired Keyboard With 10000mAh BatteryGasket Structure with Five-Layer Sound Dampening Materials
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412989131
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ-AK820-V2-PRO-WPS-SE-WH
РАЗМЕР: 75%
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжичноUSB
ТИП: ГеймърскаМеханичнаBluetoothWirelessAnti-GhostingМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Ajazz
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Mechanical
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: White Peach Switch
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: 1.6±0.2mm
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.3mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 40±2gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT double-shot keycaps
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 1000 Hz
БРОЙ КЛАВИШИ: 80
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 328 x 145 x 41 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Innovative Smart Display & Knob16M RGB Backlight AvailableWireless/Wired Keyboard With 10000mAh BatteryGasket Structure with Five-Layer Sound Dampening Materials
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412989131
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Ajazz
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ-AK820-V2-PRO-WPS-SE-WH
РАЗМЕР: 75%
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжичноUSB
ТИП: ГеймърскаМеханичнаBluetoothWirelessAnti-GhostingМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Ajazz
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Mechanical
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: White Peach Switch
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: 1.6±0.2mm
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.3mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 40±2gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT double-shot keycaps
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 1000 Hz
БРОЙ КЛАВИШИ: 80
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 328 x 145 x 41 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Innovative Smart Display & Knob16M RGB Backlight AvailableWireless/Wired Keyboard With 10000mAh BatteryGasket Structure with Five-Layer Sound Dampening Materials
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412989131
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: AJ-AK820-V2-PRO-WPS-SE-WH
РАЗМЕР: 75%
СВЪРЗВАНЕ: BluetoothБезжичноUSB
ТИП: ГеймърскаМеханичнаBluetoothWirelessAnti-GhostingМултимедийна
СУИЧОВЕ, МАРКА: Ajazz
СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ: Mechanical
СУИЧОВЕ, ТИП: Linear
СУИЧОВЕ, ИМЕ: White Peach Switch
ФАБРИЧНА СМАЗКА: Да
СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ: 1.6±0.2mm
ОБЩ ХОД НА СУИЧА: 3.5±0.3mm
СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ: 40±2gf
СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ: ДА
КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ: PBT
КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ: PBT double-shot keycaps
МАТЕРИАЛ, ОСНОВА: Алуминий
ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ: 1000 Hz
БРОЙ КЛАВИШИ: 80
ПОДСВЕТКА: RGBДа
ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: 180 cm
РАЗМЕРИ: 328 x 145 x 41 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Innovative Smart Display & Knob16M RGB Backlight AvailableWireless/Wired Keyboard With 10000mAh BatteryGasket Structure with Five-Layer Sound Dampening Materials
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6976412989131
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth |
| ТИП | Anti-Ghosting |
| ТИП | Bluetooth |
| ТИП | Wireless |
| ТИП | Геймърска |
| ТИП | Механична |
| ТИП | Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Ajazz |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | White Peach Switch |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 1.6±0.2mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.3mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 40±2gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 80 |
| ПОДСВЕТКА | RGB |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 328 x 145 x 41 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 16M RGB Backlight Available |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Gasket Structure with Five-Layer Sound Dampening Materials |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Innovative Smart Display & Knob |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Wireless/Wired Keyboard With 10000mAh Battery |
| ЧЕСТОTА НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | PBT double-shot keycaps |
| МАТЕРИАЛ, ОСНОВА | Алуминий |
| Тегло | 1.42кг |
Механична геймърска клавиатура Ajazz AK820 V2 PRO Wireless – White Peach суичове за върховен контрол
Разгърнете пълния си гейминг потенциал и подобрете изживяването си при писане с Ajazz AK820 V2 PRO – механична клавиатура, създадена за върхова производителност. Иновативната ѝ трирежимна свързаност осигурява безпроблемно превключване между кабелен, 2.4GHz безжичен и Bluetooth режим, предлагайки несравнима гъвкавост за всяка настройка.
Ключови Предимства
- Безпроблемна Трирежимна Свързаност — Свържете се лесно чрез USB-C, светкавично бърз 2.4GHz безжичен или универсален Bluetooth 5.1, което ви позволява да превключвате между устройства без усилие.
- Интерактивен Смарт Дисплей и Копче — Бъдете информирани с ярък 0.9-инчов TFT цветен екран, показващ информация в реално време като режим на свързване, състояние на батерията и дори производителност на системата, всичко това контролирано от многофункционално копче.
- Премиум Gasket Mount Дизайн — Насладете се на превъзходно усещане при писане с gasket mount структурата и петслойното шумопотискане, осигуряващо приятно мек, пружиниращ и "thocky" акустичен профил.
- Отзивчиви White Peach Линейни Суичове — Насладете се на плавни, последователни натискания на клавишите с линейните суичове Ajazz White Peach, идеални за бързи гейминг действия и удобно продължително писане.
- Пълна Персонализация с Hot-Swappable Суичове — Лесно сменяйте 3-пинови или 5-пинови механични суичове, за да персонализирате усещането си при писане без запояване, адаптирайки клавиатурата към вашите точни предпочитания.
- Живо RGB Осветление — Осветете бюрото си със зашеметяващи RGB LED диоди, насочени на юг, предлагащи 16 милиона персонализиращи се цвята и множество светлинни ефекти, които да съответстват на вашето настроение или настройка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | AK820 V2 PRO |
| Подредба | 75% (80 клавиша + копче) |
| Тип суичове | Ajazz White Peach (Линейни) |
| Сила на задействане | 45±2gf |
| Сила на активация | 40±2gf |
| Предварително движение | 1.6±0.2mm |
| Общо движение | 3.5±0.3mm |
| Свързаност | USB-C кабелна, 2.4GHz безжична, Bluetooth 5.1 |
| Честота на отчитане (Polling Rate) | 8K (Кабелна/2.4G), 1K (Bluetooth) |
| Капацитет на батерията | 10000mAh |
| Материал на капачките | Double-shot PBT |
| Профил на капачките | OEM |
| Hot-swappable | Да (3/5-пинови суичове) |
| Тип монтиране | Gasket Mount |
| Подсветка | RGB (16 милиона цвята), насочена на юг |
| Смарт дисплей | 0.9-инчов TFT цветен екран |
| Материал на корпуса | ABS пластмаса |
| Съвместими ОС | Windows, macOS, Android |
| Размери | 328.26 x 145.59 x 41mm |
| Тегло | 0.88kg |
Какво има в кутията
- 1x Механична геймърска клавиатура Ajazz AK820 V2 PRO
- 1x USB A към C кабел
- 1x Инструмент за изваждане на суичове и капачки (2-в-1)
- 1x 2.4Ghz безжичен приемник (съхраняван в клавиатурата)
- 1x Ръководство за потребителя
- Допълнителни капачки за клавиши
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White - image 1](https://xtreme.bg/i/115/115428_1_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-wh-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White - image 2](https://xtreme.bg/i/115/115428_2_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-wh-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White - image 3](https://xtreme.bg/i/115/115428_3_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-wh-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White - image 4](https://xtreme.bg/i/115/115428_4_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-wh-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White - image 5](https://xtreme.bg/i/115/115428_5_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-wh-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White - image 6](https://xtreme.bg/i/115/115428_6_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-wh-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)
![Ajazz геймърска механична клавиатура Wireless Gaming Mechanical Keyboard AK820 V2 PRO - White peach Switch [Linear] (English US), White - image 7](https://xtreme.bg/i/115/115428_7_m/aj-ak820-v2-pro-wps-se-wh-ajazz-геймърска-механична-клавиатура-wireless-gaming.webp)





